A3030 IMPERIAL WHITE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3030 |
| Color | WHITE AND GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 194cm / 76inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 500kg |